Koło Łowieckie PRZEPIÓRKA » Archiwum bloga » Dom Gościnny Villa la Val
poniedziałek, 18 Marzec 2013 | Autor:

villaDom Gościnny Villa la Val dzięki swojemu położeniu pośród Rudawskiego Parku Krajobrazowego i Gór Karkonoszy oferuje wysokie walorach przyrodnicze środowiska leśnego i stanowi luksusowe miejsce wypoczynku dla osób lubiących spędzać wolny czas w towarzystwie przyrody. Atrakcyjny, górzysty teren, na którym znajduje się Villa la Val obejmuje swoim zasięgiem dwa obwody łowieckie w granicach gminy Kamienna Góra i Lubawka. Tutejsze obfitujące w faunę i florę łowiska są w większości zakwalifikowane jako polne a 30% jako leśne na terenie górskim, co w dużym stopniu wpływa na bogaty zasób zwierzyny łowieckiej m.in. na poletkach żerowych i łąkach można spotkać jelenie, dziki, sarny i zające.

Villa la Val oferując atrakcyjność turystyczną okolicznych Lasów Polskich gwarantuje udany wypoczynek swoim Gościom interesującym się światem szlacheckiego rytuału polowań, przyrody i pragnącym zobaczyć i usłyszeć zwierzęta leśne w ich naturalnym środowisku oraz wyjawi sekrety sztuki tropienia i rozpoznawania dzikiej zwierzyny aby rezydenci Villi la Val mogli zapolować czy uwiecznić preferowane gatunki zwierząt na fotografii lub filmie.
Obiekt jest także przystosowany dla myśliwych i sympatyków przyrody z innych województw i z zagranicy.
Do dyspozycji Gości oferowane są komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie z eleganckimi łazienkami, tarasy, loggia oraz przestronny pokój gościnny wyposażony w sprzęt audio wizualny z dostępem do bezpłatnego Internetu Wi-Fi. Obiekt także posiada klimatyzowaną przechowalnię odzieży, butów i broni. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane aby stworzyć miejsce relaksu i udanego wypoczynku dla turystów.

W ramach standardowej usługi Villa la Val zapewnia także Jadalnię Gościnną, która jest wyłącznie udostępniana rezydentom i osobom przez nich zaproszonym. Personel Domu zadba aby wszystko zostało podane w eleganckiej oprawie gwarantując pełną obsługę w języku polskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim dopasowaną do charakteru spotkania.

Obiekt także zaprasza myśliwych i sympatyków przyrody z innych województw i z zagranicy.

 

Dom Gościnny „Villa la Val” Szarocin 108, 58-425 Szarocin Tel.: (+48) 501 474 858
info@villalaval.pl, www.villalaval.pl

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC 

Kategoria: Aktualności
Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.
 Zostaw odpowiedź » Zaloguj się